Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

2024-01-25

Modele budowy atomu

Uczniowie klas 7 zaczynają poznawać budowę materii. Jednym z trudniejszych do zrozumienia zagadnień jest budowa atomu. Aby lepiej zrozumieć jego budowę dzieci w grupach budowały przestrzenne modele budowy atomu. Wszystkie prace zostały wykonane starannie

2024-01-13

Sekcja strzelecka

Prężnie działająca w naszej szkole sekcja strzelecka UKS "Tęcza", turniejem strzeleckim, podsumowała całoroczną pracę.
Działalność sekcji była współfinansowana ze środków Gminy Nowa Wieś Lęborska!

2024-01-08

Nasze siódmoklasistki na podium w Wojewódzkim Konkursie Językowo- Multimedualnym "Die Methode macht Spaß".

Serdecznie gratulujemy Anastazji Domarus uczennicy kl.7a  pierwszego miejsca oraz Zosi Powideł z 7b -miejsca trzeciego. Dziewczyny mogą pochwalić się świetną znajomością leksyki. Brawo!

2024-01-04

Mikołajkowy Turniej Piłkarski

19.12.2023r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłkarski dla klas II i III. Rozgrywki organizowane były przez UKS "Tęcza" a finansowany ze środków Urzędu Gminy Nowej Wsi Lęborskiej.
W turnieju brały udział drużyny zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Zaangażowanie zawodników było ogromne! Spektakularne gole, akcje godne doświadczonych piłkarzy i fantastyczny doping kibiców- to wszystko działo się podczas wtorkowego turnieju!
My tam też byliśmy i wspaniałe bramki oglądaliśmy
Relacja zdjęciowa przed Wami.