Sukces Zosi Leszkowskiej z klasy 4b!

Utworzono: 21-04-2024

Pragniemy  poinformować, że uczennica naszej szkoły - Zofia Leszkowska z klasy 4b, została nagrodzona w XVII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Barwy Świata”! Uzyskała I miejsce w etapie powiatowym oraz otrzymała Nagrodę Organizatora!
W związku z powyższym - Szkoła Podstawowa Nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi w Gdyni zaprosiła naszą czwartoklasistkę na uroczystą galę (połączoną z wręczaniem nagród), która odbyła się  18 kwietnia 2024r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Zwycięska fotografia Zosi ,,W ramionach siostry” została wyeksponowana na finałowej wystawie. Jesteśmy pod wrażeniem talentu naszej uczennicy, ponieważ pasja fotograficzna to tylko jedna z wielu... Zosia uczęszcza także do Państwowej Szkoły Muzycznej w Lęborku i pięknie gra na pianinie. Uzyskuje też bardzo wysokie wyniki w nauce, a przy tym jest przesympatyczną, pełną wdzięku i radości dziewczynką!
Zosiu! Tak trzymaj!  Gratulujemy Ci talentu, niezwykłej wrażliwości, kreatywności i  poczucia piękna! Życzymy dalszych sukcesów!

nagroda organizatora
Zosia z 2 nagrodzonych
podziwianie fotografii
zwiedzanie wystawy