Dziennik elektroniczny - pierwsze logowanie

• ► zakładka: Szkoła
  • ► podzakładka: Dziennik elektroniczny
  • ► wejście

2. Identyfikator i hasło:

Identyfikator: adres e-mail rodzica - należy go podać wychowawcy

Hasło:

1. Przy pierwszym logowaniu wpisujemy swój adres e-mail, pole hasło zostawiamy puste.

2. Następnie wciskamy przycisk Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła. System wyśle do Państwa link aktywacyjny.

uonet

3. Następnie należy zalogować się do swojej poczty i otworzyć wiadomość od UONET.

4. W wiadomości klikamy na link aktywacyjny, zostaniecie Państwo przekierowani na stronę internetową, gdzie należy ustawić nowe hasło do swojego konta w dzienniku elektronicznym. Proszę pamiętać, że system wymaga bezpiecznych haseł (wszystkie wskazówki dotyczące budowy hasła na stronie podczas tworzenia nowego hasła).

5. Po ustawieniu hasła zostaniecie Państwo przekierowani na stronę logowania. Po wpisaniu identyfikatora(e-mail) i hasła uzyskacie Państwo dostęp do sytemu.