Utworzono: 07-11-2018

Celem warsztatów było między innymi dostarczenie młodzieży rzetelnej wiedzy na temat procesu uzależnień oraz konsekwencji sięgania po substancje uzależniające w młodym wieku. Uczniowie rozmawiali również na temat zjawiska cyberprzemocy i fonoholizmu.

Warsztaty przeprowadziła pedagog z firmy Dialog Centrum Edukacji i Profilaktyki z Krakowa.

W ramach profilaktyki odbyło się również spotkanie z rodzicami na temat skutecznej komunikacji z dzieckiem.

Grafika #0: 5 i 6 listopada w naszej Szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas VI-VIII .
 Grafika #1: 5 i 6 listopada w naszej Szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas VI-VIII .
 Grafika #2: 5 i 6 listopada w naszej Szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas VI-VIII .