Bal Jesienny w grupie 0 "b"

Utworzono: 26-10-2019

„Jesień to piękny czas – do zabawy wzywa nas. I do tańca i do śpiewu , chętnych znajdzie się tu wielu”…

25 października odbył się w grupie 0 „b” „Jesienny bal”. Tego dnia dzieci przyszły ubrane w barwy jesieni oraz w piękne jesienne przebrania. Na balu bawiły się: wiewióreczka, jeżyk, lisek, zajączek, Pani Jesień,  listki, grzybki, jarzębinki itp.

Na początku odbył się quiz o tematyce jesiennej oraz zagadki dotyczące darów jesieni . Następnie odbyła się  prezentacja jesiennych strojów. Nie zabrakło konkurencji z balonami, krzesełkami, wesołych zabaw przy muzyce oraz konkursów. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.

Dziękujemy Kochanym Rodzicom za przygotowanie dzieciom pomysłowych i kolorowych jesiennych strojów, a także za słodki poczęstunek :)

Grafika #0: Bal Jesienny w grupie 0 "b"
 Grafika #1: Bal Jesienny w grupie 0 "b"
 Grafika #2: Bal Jesienny w grupie 0 "b"