Bal karnawałowy klas 1-3

Utworzono: 16-01-2023

W piątek 13 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3.
Tegoroczna zabawa wzbudziła w dzieciach wiele radości. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła sprzyjający do zabawy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Dzieci zachwyciły swoimi strojami i przebraniami, które umożliwiły wcielenie się w ulubione postaci.
Prowadzący bal animator zachęcał do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz różnych konkursach zręcznościowych, ruchowych i tanecznych. Po zabawie czekał na wszystkich poczęstunek w klasach. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok. A teraz życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.

bal karnawałowy zabawy z chustą animacyjną
bal karnawałowy zabawy z chustą
bal karnawałowy zabawa z klaunem
bal karnawałowy zabawa dzieci z klaunem