„Coraz bliżej święta – eko święta”

Utworzono: 17-12-2021

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Coraz bliżej święta – eko święta”, którego organizatorem był  MDK w Lęborku. Celem konkursu było przedstawienie świątecznej aranżacji ozdoby bożonarodzeniowej wykonanej z materiałów naturalnych lub surowców wtórnych. Na konkurs wpłynęło 85 prac z 13 szkół i placówek Powiatu Lęborskiego. Jury przyznało 30 nagród.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych osób znalazły się uczennice naszej szkoły – Agata Pilarska z klasy II a oraz Zofia Leszkowska z klasy II b.

Gratulujemy serdecznie !!!

Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród i dyplomów odbyło się 16 grudnia 2021 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku.

Coraz bliżej święta – eko święta, Z. Leszkowska, kl. II b (2)
Coraz bliżej święta – eko święta,A. Pilarska, kl. II a,  Z. Leszkowska, kl. II b
Coraz bliżej święta – eko święta, A. Pilarska, kl. IIa