CUKROWNIA i AMAZONIA:)

Utworzono: 29-05-2018

10 maja uczniowie klasy O A oraz 0 B odwiedzili „Cukrownię” – manufakturę lizaków z karmelu, mieszczącą się w Redzie. Podczas wizyty dzieci mogły przyjrzeć się procesowi tworzenia masy cukrowej, z której potem własnoręcznie tworzyły lizaki . Słodycze przybierały różne kształty: serca, kółeczka, zajączki, sowy, kwiatki itp. Wszystkie produkty użyte do wytwarzania lizaków były ekologiczne, bez śladu chemii. Wszyscy doskonale się bawili, lizaki były bardzo pomysłowe, a ich wykonawcy bardzo zadowoleni. Po zakończeniu warsztatów, udaliśmy się do Gdyni na sale zabaw, która nazywa się AMAZONIA. Tam bardzo aktywnie i wesoło spędziliśmy czas na zabawie. Po czym udaliśmy się na „obiad” do McDonalda, i z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do domu po dniu, pełnym pozytywnych wrażeń.