Dzieci dzieciom

Utworzono: 26-02-2019

Zachęcamy do  III ZBIÓRKI DARÓW SZKOLNYCH DLA DZIECI ZE STREFY KONFLIKTU ZBROJNEGO WE WSCHODNIEJ UKRAINIE

DZIECI DZIECIOM!

ORGANIZOWANĄ PRZEZ

Fundację In Blessed Art

Zapraszamy do udziału!

Możesz wyposażyć tornister dla dziecka nie wychodząc z domu.

Organizujemy trzecią edycję zbiórki darów i finansów na ich zakup dla dzieci na wschodzie Ukrainy. Ostatnie dwie akcje zaskoczyły nas zaangażowaniem się szkół i osób prywatnych. W drugiej edycji zebraliśmy ponad 500 kg przyrządów szkolnych i słodyczy. A co najważniejsze! Wraz z darami przekazaliśmy ponad 100 laurek z pozdrowieniami od dzieci z Polski dla dzieci z Ukrainy. Dzieci bardzo się zaangażowały. A my z radością dostarczyliśmy dary, za które bardzo dziękujemy.

Jak wziąć udział?

Zbieramy dary. Jakie?

Słodycze i przyrządy szkolne takie jak: kredki, farby, mazaki, długopisy, zeszyty…

Zachęcamy także  do przygotowania laurek  z pozdrowieniami dla dzieci w Ukrainie. Prosimy by dary były nowe, niezużyte.

Możesz przynieść dary do świetlicy szkolnej oraz gabinetu psychologa ,przekażemy do fundacji.

Dary można także przekazać na adres:  Fundacja In Blessed Art, ul. Szkolna 8a, 46-024 Dąbrówka Łubniańska, tel. 537596130.

Akcja jest III zbiórką przyrządów szkolnych i słodyczy dla dzieci mieszkających w strefie konfliktu zbrojnego we wschodniej Ukrainie. Zbiórka publiczna zgłoszona pod numerem 2019/302/OR. Organizatorem akcji jest Fundacja In Blessed Art o numerze KRS 0000651122. Akcję można wspierać finansowo, by zbiórkę dostarczyć... nr. konta: 66 1050 1504 1000 0090 8011 7766

Więcej informacji: www.inblessedart.pl