"Dzieci dzieciom"

Utworzono: 18-09-2019

W poprzednim roku szkolnym nasza szkoła włączyła się do  III Zbiórki Darów Szkolnych dla dzieci ze strefy konfliktu zbrojnego we wschodniej Ukrainie pod hasłem: „Dzieci, dzieciom”. Wolontariat funkcjonujący na trenie szkoły bardzo zaangażował się w to przedsięwzięcie i zachęcił całą społeczność uczniowską do udziału w tej inicjatywie. Przedstawiciele wolontariuszy zbierali  wyprawki szkolne oraz słodycze z długim terminem przydatności do spożycia, które niemal codziennie przynosili uczniowie poszczególnych klas. Dla wszystkich, którzy okazali życzliwość i dobre serce oraz zechcieli wspomóc swoich rówieśników za granicą chcieliśmy gorąco podziękować. To dzięki Wam w ostatnim czasie otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem za zaangażowanie się w tą akcję.

Wszystkim, rodzicom oraz uczniom, którzy wsparli potrzebujące dzieci jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Grafika #0: "Dzieci dzieciom"