DZIEŃ KROPKI

Utworzono: 20-09-2022

15 września w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy! Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele na całym świecie organizują wiele zabaw, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Wszystko zaczęło się od książki pewnego amerykańskiego pisarza pt. "The Dot", co znaczy kropka. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Dziś w swoje talenty plastyczne, taneczne oraz zręcznościowe mogli odkrywać nasi uczniowie podczas aktywnych przerw. Nie zabrakło również zabaw z udziałem kropek i specjalnych aplikacji podczas zajęć. Mamy nadzieję, że każdy dobrze się bawił i dodatkowo pobudził swoją wyobraźnie i kreatywność.