Dzień Kropki w grupie 0 „B”

Utworzono: 05-11-2018

Po raz pierwszy w naszej grupie, świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, które miał pomóc dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Historia o Vashti – nieśmiałej dziewczynce- która nie wierzyła w swoje możliwości, poruszyła serca dzieci z grupy 0 „B”, Wszyscy obejrzeliśmy, krótki film animowany o kropce, po czym przystąpiliśmy do zadań. Każdy otrzymał kartkę w kropki i zamalowując je miał stworzyć obrazek. Następnie dzieci zostały podzielone na dwa zespoły: chłopcy i dziewczęta. Dziewczynki swoje dzieło nazwały : „Kropkowy ogród”, z kolei chłopcy swojej pracy nadali tytuł : „Kropkowy staw”. Następnie dzieci otrzymały najróżniejsze kropki: duże, małe, kolorowe, tęczowe, bajkowe i układały z nich przeróżne rzeczy: np. cukierki, kwiaty, misie itp. Kropek szukaliśmy wszędzie, była ona obecna też na twarzy każdego dziecka. Był to naprawdę super dzień, który dał nam dużo wiary we własne możliwości.