"Dzień Kropki"

Utworzono: 18-09-2019

17 września w naszej szkole odbył się „Dzień Kropki”. Idea tego święta ma na celu zmianę myślenia, otwarcie na twórczość, kreatywność oraz odkrywanie talentów. Uczniowie tego dnia akcentowali w swoim wyglądzie kropki oraz angażowali się w pozytywne, twórcze  działania. Odbył się krótki apel na którym została przedstawiona historia „Dnia Kropki”. Uczniowie obejrzeli kilkuminutową animację o Vashti, dziewczynce, która na lekcji plastyki odkryła swój talent. Podczas tego dnia odbyły się aktywne przerwy, każdy uczeń mógł uczestniczyć w grach i zabawach rozwijających twórcze i kreatywne myślenie. Uczniowie klas 1- 3 przygotowały grupowo (każda klasa oddzielnie) znak, który był symbolem klasowej kreatywności i zaangażowania. Dla klas 1-3 odbyła się pogadanka na temat tego „Czy warto wierzyć w siebie i poszukiwać talentu?”. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz twórczą zabawę.

Grafika #0: "Dzień Kropki"
 Grafika #1: "Dzień Kropki"
 Grafika #2: "Dzień Kropki"
 Grafika #3: "Dzień Kropki"