Dzień Pieczonego Ziemniaka

Utworzono: 12-10-2018

Dnia 01 października uczniowie uczący się języka kaszubskiego klas IV c , VII a, VII b świętowali Dzień Pieczonego Ziemniaka w Obliwicach. Pan Krzysztof Pruszak przywitał nas serwując przepyszne upieczone ziemniaczki, za co raz jeszcze dziękujemy. Podczas pobytu uczniowie mieli okazję przyozdobić ziemniaki w dowolny sposób wykorzystując różnego rodzaju materiały. Dzieci wzięły również udział w zabawach integracyjnych, nie zabrakło również rzutu kaloszem do opony, co dało nam nie lada śmiechu. Koledzy i koleżanki z klas VII wykonali portrety nauczycieli z wykorzystaniem różnych elementów. Na koniec udaliśmy się na poniemiecki cmentarz, gdzie zapaliliśmy znicze. Zabawa była udana. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze nie jedna okazja odwiedzić to miejsce:)

Grafika #0: Dzień Pieczonego Ziemniaka
 Grafika #1: Dzień Pieczonego Ziemniaka