Utworzono: 02-12-2023

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie 25 listopada. Z tej okazji w naszej szkole odbył się 29 listopada 2023 r. Turniej Pluszowego Misia dla klas młodszych zorganizowany przez panie : J. Buniek, J. Domecką - Kulasiewicz, K. Suszko, M. Jelińską – Sas i J. Skubę.
Klasy 1-3 brały udział w wesołych konkurencjach logiczno-sportowych. Mogły wykazać się spostrzegawczością, logicznym myśleniem, świetną pamięcią i sprawnością fizyczną. W zabawach nie było przegranych, wszyscy biorący udział otrzymali nagrody, które wręczał nasz przyjaciel Miś. Było wesoło.
Podsumowaniem turnieju było wręczenie nagród w konkursie na najpiękniejszą Misiową  zakładkę do książki oraz uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników, którego dokonała pani Dyrektor - oczywiście w towarzystwie Misia.

Miś 1C
Nagrodzeni w konkursie plastycznym
Pierwszoklasiści mali czytelnicy
układanie puzzli