Dzień z Classdojo w klasach 1-3

Utworzono: 05-10-2022

W poniedziałek 3 października w Naszej Szkole w klasach 1-3 odbył się Dzień z Claasdojo. Jest to Międzynarodowa platforma, która swój największy rozwój osiągnęła w Stanach Zjednoczonych i od kilku lat działa w Naszej Szkole! Platforma ma służyć jako odzwierciedlenie klasy w rzeczywistości wirtualnej. Każdy z uczniów w klasach młodszych posiada swojego awatara i w ciągu całego roku zdobywa dla niego punkty za wszelką działalność szkolną. Rodzice dzięki platformie mogą widzieć osiągnięcia szkolne swojego dziecka. Jest to również dobry komunikator między wychowawcami, a rodzicami oraz miejsce do dzielenia się działalnością klasy w szkole. Uczniowie klas młodszych tego dnia wykonywali podobizny swoich awatarów i mogli zrobić sobie zdjęcie na ”ściance" z głównymi awatarami Mojo i Kate. Relacją z tego dnia podzieliliśmy się z przedstawicielami platformy w Stanach Zjednoczonych. Liczymy na udaną współpracę!