Utworzono: 06-05-2024

Uczniowie klas siódmych i ósmych podjęli niezwykłe wyzwanie z okazji Dnia Ziemi. Zamiast rutynowych lekcji, przystąpili do ekscytującej przygody rozszyfrowywania tajemniczych haseł ekologicznych.
Ich zadanie było jak podróż przez labirynt wiedzy i kreatywności. Wszystko, co dotychczas poznali, zostało wystawione na próbę. Alfabet Morse'a, który jeszcze niedawno wydawał się tajemniczym kodem, teraz stał się kluczem do odkrywania głębszych sensów. kod Cezara, tabliczka mnożenia – każdy kawałek wiedzy był jak kamyk, który współtworzył wielką mozaikę zrozumienia ekologii.
Podczas gdy świat na zewnątrz mógłby się wydawać skomplikowany i pełen nieodgadnionych tajemnic, ci młodzi badacze nie cofnęli się przed żadnym wyzwaniem. Z determinacją i pasją, rozszyfrowywali każde hasło, krok po kroku, odkrywając prawdy i inspirujące przesłania ekologiczne.
Dzień Ziemi stał się nie tylko czasem refleksji, ale także czasem czynu i zrozumienia. Dzięki wysiłkowi tych młodych umysłów, świat stał się trochę jaśniejszy, a przyszłość naszej planety – trochę bardziej obiecująca.

Maja i Małgosia deszyfrują
Wiktoria odczytuje hasło używając kodu starego telefonu komórkowego
dzieci odszyfrowują hasło ekologiczne
Artur i Szymon rozwiązują zadanie