Finał akcji „Wielki Numer”

Utworzono: 14-04-2023

Dnia 13.04.2023.r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Wielki Numer 116 111”.
Uczniowie już znają i wiedzą , gdzie szukać pomocy w momencie długotrwałego kryzysu
emocjonalnego.
Nagrodę główną (Tablet) wylosował Dawid Pawlicki z klasy VIIIB.
I miejsce za walor artystyczny  zajęła Aliaksandra Shulha z klasy VIIIA.
Wyróżnienia za walor artystyczny otrzymali: Adrianna Gibuła- Niegrebecka z klasy VIIIB, Szymon Serwański z klasy VIIID, Agata Ramczyk z klasy VI B. Uczniowie otrzymali słuchawki bezprzewodowe.
Najbardziej w konkursie zintegrowały się klasy:
I miejsce
- VIII A- Dla wszystkich dziewcząt- warsztaty z makijażu. Dodatkowo Sandra Zych wylosowała indywidualny makijaż zrobiony przez wizażystkę; losowanie indywidualnego  zabiegu w gabinecie na cerę młodzieńczą dla Aliaksandry Shulha.
Dla wszystkich chłopców: grupowy trening na siłowni; Nataniel Powideł  wylosował  indywidualny trening z trenerem personalnym na siłowni.
II miejsce -VI A- Warsztaty- własnoręczne robienie pizzy w restauracji TOSCANA.
III miejsce -VIIIB- Wyjście na lody do kawiarni.
Gratulujemy zwycięzcom !!
Dziękujemy sponsorom akcji „Wielki Numer”:
Makijażownia- zabiegownia – Magdalena Ziółkowska
Aktiv  Gym Lębork

Kobiety wręczają nagrody uczniom. Uczniowie stoją z nagrodami przy tablicy z plakatami.
Uczniowie stoją w rzędzie przy tablicy z plakatami.
Uczniowie w dużej grupie siedzą na ławkach w sali gimnastycznej.
Nauczyciel rozdaje uczniom nagrody.
Kobieta mówi przez mikrofon do grupy uczniow.
Kobieta mówi przez mikrofon, druga kobieta losuje ze słoika kartkę.
rozdanie nagród Dawid odbiera nagrodę
Kobieta mówi przez mikrofon do uczennicy. Druga kobieta wręcza nagrodę.
Uczennica trzyma w ręku nagrodę. Stoi przy tablicy z plakatami.
Grupa uczniów siedzi na ławce. Na przeciwko stoi stół z bordowym obrusem i czarny głośnik. Kobieta mówi przez mikrofon.
Uczeń w pomarańczowej bluzie , kobieta w beżowym komplecie ,dwie kobiety w sukienkach pozują do zdjęcia.
Kobieta mówi przez mikrofon do uczennicy. Druga kobieta wręcza nagrodę.