Klasy pierwsze w "Krainie Elfów"

Utworzono: 07-12-2018

5 grudnia klasy 1a i 1b wybrały się na wspólną integracyjną wycieczkę do „Wielkiej Fabryki Elfów” w Gdańsku.

Do samej fabryki zaprowadził nas Elf na deskorolce, przybijający wszystkim dzieciom piątki. Nasze klasy podzielone zostały na 3 grupy, które były prowadzone przez Elfy. W środku czekały na dzieci do zrealizowania różne zadania: budowle z klocków, układanie i poruszanie trybikami, rzucanie piłeczkami do celu, świąteczne dmuchańce, nutkowe rowerki, granie na bębenku afrykańskim, pisanie listów do św. Mikołaja oraz granie na wielkich klawiszach itp. Dla naszych uczniów była to wspaniała rozwijająca zabawa. Wszyscy starali się wykazać twórczością, a nade wszystko zaangażowaniem i niebywałą aktywnością. Dzięki wykonanym zadaniom udało się odnaleźć nie tylko zagubione nutki, ale nawet samego Mikołaja w jego drewnianym, świątecznym domku.

To była piękna i bardzo udana wycieczka klas 1a i 1b do Wielkiej Fabryki Elfów.

Polecamy wszystkim, którzy mają ochotę odwiedzić to niezwykłe miejsce o cynamonowo-piernikowym zapachu świąt.