Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021 – 2025

Utworzono: 09-11-2021

Z radością informujemy, że nasza biblioteka (wspólnie z całą społecznością szkolną) ponownie włączyła się do Programu Rozwoju Czytelnictwa, tym razem na lata 2021 – 2025.  Głównym celem działania jest  poprawa stanu czytelnictwa w Polsce. Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

Dzięki wspólnym działaniom  - biblioteka szkolna wzbogaci się o wiele nowości wydawniczych, także  w formatach e-booków lub audiobooków.

O dalszych działaniach wkrótce!