Nasza placówka - Szkołą Myślenia Pozytywnego! :)

Utworzono: 02-01-2019

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy ważną przesyłkę! Nasza szkoła (po wykonaniu zadań certyfikacyjnych) - została zakwalifikowana do programu Szkoła Myślenia Pozytywnego. Jesteśmy jedną ze 100 szkół wybranych z całej Polski, które otrzymały razem z certyfikatem ogromną paczkę z grami, książkami i przyborami szkolnymi dla naszych uczniów. Podarunki te będą w roku 2019 wspierać realizację działań w ramach profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Dodatkowo zagwarantowano nam również wsparcie konsultacyjne on-line ekspertów Instytutu Edukacji Pozytywnej oraz warsztaty i spotkania dla uczniów i rodziców.
Z niecierpliwością czekamy na nowe zadania, a Nowy Rok zaczynamy z programem ,,Myślę Pozytywnie. :)

Grafika #0: Nasza placówka - Szkołą Myślenia Pozytywnego! :)
 Grafika #1: Nasza placówka - Szkołą Myślenia Pozytywnego! :)
 Grafika #2: Nasza placówka - Szkołą Myślenia Pozytywnego! :)