Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny

Utworzono: 01-04-2023

28 marca w naszej szkole odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Reprezentowało nas ośmioro uczniów: Kalina Tabaka (kl.IIa), Mikołaj Olszewski (kl.IVb) , Szymon Główczewski (kl. IVb), Antoni Mejna i Kajetan Garbaczewski (kl. Vb), Szymon Motas (kl. VIb), Filip Borlik (kl. VIIIc) i Klaudia Malek (kl. VIIId). Uczniowie wykazali się ogromem wiedzy i odwagi i w obu kategoriach wiekowych uplasowali się na podium. W młodszej grupie wiekowej  I miejsce zajął Szymon Główczewski, a III miejsce Mikołaj Olszewski, w starszej grupie wiekowej I miejsce zajął Kajetan Garbaczewski, a II miejsce Filip Borlik. Wielkie gratulacje dla wszystkich, wszystkim szkołom dziękujemy za zdrową rywalizację i życzymy naszym laureatom sukcesów w następnym etapie.

Laureaci młodszej grupy wiekowej Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej etapu gminnnego na podium
Laureaci starszej grupy wiekowej Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej etapu gminnnego na podium
Nasi uczniowie z grupy młodszej tuż przed rozdaniem testów
Starsza grupa tuż przed rozdaniem testów