Ogromny sukces Szymona Szymankiewicza z klasy 7c!

Utworzono: 06-02-2022

Bardzo miło nam obwieścić, że uczeń naszej szkoły  - Szymon Szymankiewicz (kl. 7c) otrzymał Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu ,,Pomorski program pomocy stypendialnej - III edycja" w roku szkolnym 2021/2022. Od pierwszej klasy Szkoły Podstawowej osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce i wyróżnia się wzorowym zachowaniem. Bardzo chętnie zdobywa  wiedzę i zgłębia zagadnienia edukacyjne. Jest wszechstronny i przyjacielski. Przez wiele lat pełnił w klasie funkcję gospodarza, angażuje  się w wiele akcji charytatywnych, a także zdobywa nagrody i wyróżnienia w konkursach przedmiotowych i sportowych. Do ostatnich sukcesów ucznia zaliczają się osiągnięcia  lingwistyczne, a w szczególności z języka niemieckiego (Kuratoryjny Konkurs z Języka niemieckiego (przejście do etapu rejonowego) oraz Wojewódzki Konkurs Językowo - Multimedialny (II miejsce).  Opiekunem stypendysty i nauczycielem prowadzącym jest pani Dorota Felczak, germanistka, która z zaangażowaniem rozwija językowe zainteresowania Szymka.                                                    Gratulujemy sukcesów! :)

edukacja zdalna Szymka
Grafika 2: Ogromny sukces Szymona Szymankiewicza z klasy 7c!
zgłębianie wiedzy i praca przy laptopie