Podsumowanie Międzynarodowego projektu edukacyjnego pt. „Kreatywne prace plastyczne” w klasie 1a

Utworzono: 14-06-2023

Uczniowie klasy 1a w roku szkolnym 2022/2023 realizowali Międzynarodowy Projekt Edukacyjny pt „ Kreatywne prace plastyczne”, którego głównymi celami  są:  wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci poprzez twórcze działania plastyczne oraz inicjowanie i popularyzowanie kreatywnych zabaw i dziecięcej twórczości plastycznej. Powyższe działania twórcze mają wpływ na rozwój motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, integracji sensorycznej, spostrzegania, pamięci, wyobraźni i uwagi oraz wyzwalanie ekspresji twórczej i naturalnej kreatywności. Organizatorzy zachęcają do stosowania w praktyce recyklingu plastycznego i kształtowania postaw proekologicznych. Po wykonaniu 9 zadań, klasa 1a otrzymała CERTYFIKAT ukończenia projektu. Serdecznie gratulujemy!!!