Policjanci z wizytą w naszej szkole

Utworzono: 13-10-2019

9 września 2019r. dzieci z klas I – III wzięły udział w spotkaniu z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Policjanci zapoznali dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w ruchu drogowym. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o odpowiednim zachowaniu  w drodze do szkoły. Zostały omówione zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać.

Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu. Po omówieniu głównych zasad bezpieczeństwa dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Pod koniec spotkania dzieci miały okazję zobaczyć jak zakłada się kajdanki policyjne.

Dziękujemy za pełne wrażeń spotkanie!

Grafika #0: Policjanci z wizytą w naszej szkole
 Grafika #1: Policjanci z wizytą w naszej szkole