Pomagamy dzikim zwierzętom...

Utworzono: 02-11-2019

31 października uczniowie grupy 0 „b” spotkali się z wolontariuszką Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt  „Ostoja , panią Mają Stawiską.  Podczas spotkania dowiedzieliśmy się  jakie są najważniejsze cele i zadania fundacji. Należą do nich m. in. rehabilitacja dzikich zwierząt, przywracanie ich do natury, edukacja i rehabilitacja dzieci chorych.  Zobaczyliśmy  bardzo ciekawą prezentację ze zdjęciami przedstawiającymi działania pracowników ośrodka.

Na zakończenie mieliśmy okazję zobaczyć  kilka zwierząt, m. in.  jeża, zajączka, wiewiórki , sarnę. Co prawda były one  z drewna, ale na pewno będziemy  wiedzieli, jak się zachować, kiedy spotkamy prawdziwe zwierzęta podczas spaceru w lesie.

Z całą pewnością  zapamiętamy tę pouczającą lekcję na długo.

Grafika #0: Pomagamy dzikim zwierzętom
 Grafika #1: Pomagamy dzikim zwierzętom