Utworzono: 27-02-2023

24 lutego 2023r. pożegnaliśmy wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły, Panią Grażynę Pospieszną, która odeszła na zasłużoną emeryturę.
      Dyrekcja Szkoły oraz Grono Pedagogiczne wraz z uczniami -  ciepło pożegnali osobę zawsze zaangażowaną w życie naszej placówki. Ze wzruszeniem podziękowali za czas zaangażowania i aktywność zawodową. Przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego również pospieszyli z życzeniami dla przyszłej emerytki, która przez wiele lat troszczyła się o edukację i bezpieczeństwo uczniów. W ostatnich latach,  jako wychowawczyni świetlicy,  podejmowała szereg działań integrujących dzieci i młodzież, prowadziła także wiele akcji charytatywnych na rzecz potrzebujących oraz koordynowała wolontariat uczniowski.
      Grażynko, jeszcze raz dziękujemy Ci  za olbrzymie serce, pracę i troskę   o sprawy szkoły!
      Życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju. Spełniaj marzenia i pamiętaj, że  emerytura to czas, kiedy nic nie musisz,  a możesz… wszystko!
      Mamy nadzieję, że zawsze z uśmiechem na ustach będziesz wspominać życie zawodowe!

życzenia dla przyszłej emerytki
Pani Dyrektor wraz z Panią Grażyną Pozpieszną
Grono pedagogiczne życzenia
Dyrekcja z bukietem kwiatów i życzeniami