Serdeczne podziękowania za przekazane dary przekazuje Schronisko w Małoszycach

Utworzono: 05-12-2019

Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej zaangażowali się w zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Akcja zbierania karmy,  środków czystości , kocy, poduszek itp. trwała do 3 grudnia 2019 r. Organizatorami akcji były panie: Joanna Buniek, Beata Polska i Joanna Bielska. Serdeczne podziękowania za przekazane dary przekazują Schronisko w Małoszycach. Dary, które zebraliśmy, dzięki akcji zostały przekazane przez przedstawicieli klas II A,  II B oraz III B wraz z opiekunami p. Beatą Polską i p. Agnieszką Pawlicką-Metera. Uczniowie mieli okazję wysłuchać w jaki sposób trafiają zwierzęta do schroniska i jaką opieką są obejmowane.  Dzieci były zachwycone i niezwykle uradowane, że mogły pomóc w przekazaniu darów dla zwierząt.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania. W przyszłym roku z pewnością wrócimy!

Grafika #0: Serdeczne podziękowania za przekazane dary przekazuje Schronisko w Małoszycach
 Grafika #1: Serdeczne podziękowania za przekazane dary przekazuje Schronisko w Małoszycach
 Grafika #2: Serdeczne podziękowania za przekazane dary przekazuje Schronisko w Małoszycach
 Grafika #3: Serdeczne podziękowania za przekazane dary przekazuje Schronisko w Małoszycach