Utworzono: 29-02-2024

W środę 28 lutego, dzięki uprzejmości Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi Lęborskiej, gościliśmy w naszej szkole p. Marcina Kozioła – pisarza, autora książek dla dzieci i młodzieży, który przybliżył uczniom klas 6 i 7 swoją twórczość. Uczniowie znają go jako autora książki pt. „Skrzynia Władcy Piorunów”, lektury omawianej w szóstej klasie.
Spotkanie przebiegało w fantastycznej atmosferze. Uczniowie usłyszeli o przygodach Julki i Toma – bohaterów książek serii ,,Detektywi na kółkach”. Pan Marcin opowiedział również o innych postaciach w swoich dziełach, tych - dla młodszych czytelników.
Po spotkaniu można było kupić książki autora i oczywiście otrzymać autograf.
Serdecznie dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej za możliwość uczestniczenia w tak ciekawym wydarzeniu.

powitanie p. Marcina
Bartek podczas doświadczenia
Nikodem przewodzi prąd
p. Marcin K. opowiada