SPOTKANIE Z GITARZYSTĄ – ŻYWA LEKCJA MUZYKI

Utworzono: 15-11-2022

W listopadzie uczniowie klas I - III gościli w naszej szkole p. Mikołaja Dudkiewicza, nauczyciela gry na gitarze, który zabrał naszych uczniów w podróż w magiczny świat muzyki. W trakcie spotkania uczniowie mogli nie tylko posłuchać różnych utworów, ale również zasięgnąć informacji o budowie tego instrumentu i poznać ciekawostki na jego temat. W „żywej” lekcji muzyki uczniowie uczestniczyli z wielkim zaangażowaniem, a zabawa była doskonała. Każdy próbował swoich sił w grze na gitarze. Uczniowie klasy III a (Ignacy i Maks), którzy uczą się już pod okiem Pana Mikołaja, zagrali swoim kolegom z klasy mini koncert.  Mamy nadzieję, że zajęcia zaowocowały u wielu dzieci chęcią nauki gry na gitarze, a wspólnie spędzony czas pozostanie miłym wspomnieniem.

spotkanie z gitarzystą kl. 3b
spotkanie z gitarzystą N Domarus kl.1b