SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII

Utworzono: 09-05-2018

II etap konkursu na najlepszą „głowę ortograficzną” w klasach IV-VI Szkoły Podstawowej odbył się pod koniec kwietnia br. i wzięło w nim udział ośmioro uczniów - zakwalifikowanych po pierwszym etapie - dyktandzie.

Wśród najlepszych znaleźli się Dorota Suszko z klasy IV a, Julia Żurawska z klasy IV b, Stanisław Jeziorowski z klasy IV c, Mikołaj Prokop z klasy V a, Jakub Zaborowski z klasy V b, Oliwia Lubocka z klasy VI a, Patryk Skuba z klasy VI a oraz Dobrosława Dymowska z klasy VI b.

W finale uczniowie rozwiązywali test ortograficzny. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie: Oliwia Lubocka, Dorota Suszko i Jakub Zaborowski, który uzyskał największą ilość punktów, zdobywając w tym roku szkolnym tytuł MISTRZA ORTOGRAFII.

Wszystkim uczestnikom – gratulujemy. :)

Grafika #0: SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII