Szlachetna paczka

Utworzono: 29-11-2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
Nasza szkoła bierze udział w akcji ,,Szlachetna paczka" i organizuje pomoc dla rodziny z Lęborka. Wierzymy, że dzięki wspólnemu  zaangażowaniu oraz wsparciu, będziemy w stanie spełnić marzenia naszych ,,sąsiadów". Sprawmy, aby w tej trudnej sytuacji poczuli się lepiej, bo ich dochody i poziom życia pozostawiają wiele do życzenia. Zobaczcie sami, oto historia i potrzeby wybranej rodziny:

W szkole całą akcję nadzorują członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Nowej Wsi Lęborskiej. Prosimy, zapoznajcie się z opisem i potrzebami rodziny. Bardzo ważne jest, by spełnić te trzy kluczowe: węgiel, odkurzacz, żywność - postarajmy się jednak zapełnić paczkę wszystkimi produktami z listy umieszczonej w powyższym linku.

Jak można wziąć udział w akcji?
1. Dostarczając rzeczy wyżej wymienione do szkoły (Świetlica - G. Pospieszna, sala nr 6 - A. Metera, pokój nauczycielski)
2. Dużą pomocą będzie zakup produktów kiermaszowych, ponieważ dochód z niego -  przeznaczony będzie na zakup np. węgla lub rzeczy, których nie uda nam się zebrać, a wyznaczone są na liście (żywność trwała: herbata, ryż, konserwy, kawa, kasza, mąka, makaron, środki czystości, kozaki - buty zimowe (damskie) rozmiar 38 - 39 na płaskiej podeszwie, pościel, ręczniki, odkurzacz (pionowy), książki).
3. Wszystkie produkty należy dostarczyć do 9 grudnia, by już  12.12 - uszczęśliwić  potrzebującą rodzinę!

Za wszelką pomoc z góry  dziękujemy i życzymy, by przekazane w ten sposób dobro wróciło do każdego z Was :))))

szlachetna paczka hasło
szlachetna paczka logo