Utworzono: 10-04-2024

Zadaniem dzieci było wykonanie matematycznych pisanek. W ramach zajęć, uczniowie otrzymali połowę pisanki, na której znajdowało się działanie matematyczne (mnożenie). Zadaniem dzieci było odnalezienie drugiej połówki pisanki z właściwym wynikiem, która była ukryta w klasie. Gdy dzieci odnalazły już właściwe połówki, mogły ozdobić swoją pisankę według własnego pomysłu. Często były to działania matematyczne. Pisanki wykorzystywaliśmy jeszcze podczas zajęć do utrwalania tabliczki mnożenia.

Grafika 1: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 2: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 3: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 4: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 5: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 6: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 7: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 8: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 9: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 10: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 11: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 12: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 13: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 14: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 15: Uczniowie klasy 2 a biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym (Nie)zwykła matematyka.