Utworzono: 19-02-2024

Zadaniem uczniów było budowanie szkieletów brył z patyczków i plasteliny. Do realizacji zadania uczniowie przystąpili z wielkim zapałem. Każdy miał okazję wykazać się własną inwencją i pomysłowością.

Grafika 1: Uczniowie klasy 2b podczas realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego  (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 2: Uczniowie klasy 2b podczas realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego  (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 3: Uczniowie klasy 2b podczas realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego  (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 4: Uczniowie klasy 2b podczas realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego  (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 5: Uczniowie klasy 2b podczas realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego  (Nie)zwykła matematyka.
Grafika 6: Uczniowie klasy 2b podczas realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego  (Nie)zwykła matematyka.