Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać już z nowej „Pracowni Pomysłów”

Utworzono: 09-11-2021

Z radością informujemy, że w naszej szkole utworzona została już pracownia techniczna. Pojawiły się w niej nowe meble, stoły, kuchnia z piekarnikiem i miksery do prowadzenia zajęć kulinarnych, a także narzędzia do nauki obróbki drewna i maszyny do szycia. Uczniowie będą mogli w czasie lekcji i poza nimi tworzyć własne projekty, których efekty zobaczymy podczas organizowanych kiermaszy. Cieszymy się, że dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań!

Zakup wyposażenia był możliwy dzięki dofinansowaniu naszego pomysłu w programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Na cel przeznaczono 20 tys. złotych!

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o programie na www.wzmocnijotoczenie.pl.

nasze nowe miski
stoły z imadłami