Warsztaty świąteczne w klasie 2b

Utworzono: 05-12-2019

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już w klasie 2b. W dniu 26 listopada zorganizowane zostały warsztaty świąteczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie poduszek oraz świeczników na Kiermasz Świąteczny.

Rodzice drugoklasistów odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów. Wszyscy z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali i jednocześnie świetnie się bawili.

Serdecznie podziękowania dla rodziców. Bardzo miło, że zechcieli Państwo spędzić z nami przedświąteczny czas. Dzięki tym zajęciom dzieci mogły poczuć już teraz atmosferę świąt.

Grafika #0: Warsztaty świąteczne w klasie 2b
 Grafika #1: Warsztaty świąteczne w klasie 2b