Warsztaty z Mediacji Rówieśniczych

Utworzono: 12-02-2023

W środę 8 lutego odbyły się dla chętnych uczniów klas 7 i 8 wprowadzające warsztaty z Mediacji Rówieśniczych. Podczas zajęć uczniowie otrzymali wiedzę z zakresu mediacji rówieśniczej, komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów. Zajęcia prowadzone były przez przez Panią Aleksandrę Wzorek w ramach realizowanego w naszej szkole programu Szkoła Myślenia Pozytywnego przy współpracy z@ Instytutem Edukacji Pozytywnej. Była to cenna i interesująca lekcja. Kontynuacja programu #NVCwszkole #Mediacjewszkole #razemtworzymyklimatszkoły program z zakresu zdrowia psychicznego MEiN.

Dwie uczennice i nauczycielka pozują do zdjęcia. Uczennice trzymają w rękach duży arkusz białego papieru.
Duży arkusz białego papieru na którym wypisane są emocje.
Uczennice siedzą w podwójnej ławce i piszą na kartkach kolorowymi mazakami
Klasa szkolna. Nauczyciel nakleja na tablice fioletowe karteczki i tłumaczy zadanie.
Klasa szkolna. Na tablicy wisi duży arkusz białego papieru na którym jest Bank Emocji.
Klasa szkolna. Z przodu cztery uczennice siedzą w ławce, jedna ma ubraną koszule czerwoną w czarną kratę w okularach. Dwie dziewczynki mają różowe bluzki jedna czarną. Na ławkach leżą kartki i fotografie. Z tyłu klasy  z prawej strony 4 osobowa
Klasa szkolna . Na wprost okno , przy którym stoją dwie połączone ławki szkolne. W ławkach siedzą na wprost siebie dwie uczennice i dwóch uczniów. Na ławkach leżą kartki i fotografie.
Uczniowie podczas zajęć z mediacji