Warsztaty z rodzicami

Utworzono: 13-12-2023

Uczniowie klasy 1a najpierw wykonali przeróżne ozdoby z masy solnej podczas zajęć, a następnie wspólnie z rodzicami, babcią, rodzeństwem podczas warsztatów mogli je w dowolny sposób ozdobić. Każdy przyniósł z domu mnóstwo przeróżnych ozdób, nasza sala lekcyjna na moment zamieniła się w prawdziwą wytwórnię przecudnych ramek. Zarówno dzieci, jak i rodzice świetnie się przy tym bawili i mogli wspólnie spędzić czas. Choć niektórzy twierdzili, że to dorosłym sprawiło więcej frajdy. Mamy nadzieję, że takich spotkań integrujących będzie więcej. Efekty naszej pracy można podziwiać i zakupić podczas Kiermaszu Świątecznego, który w naszej szkole już od 12.12. Zapraszamy.

1a słucha jak powstanie masa solna
1a wałkuje ciasto z masy solnej
1a wykonuje prace ze swoimi rodzicami, dziadkami
dzieci z rodzicami wykonują prace