Wieczorek czytelniczy klasy 2b

Utworzono: 02-11-2019

W dniu 30.10.2019 uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą Beatą Polską uczestniczyli w wieczorku czytelniczym w ramach projektu czytelniczego  „Czytam z klasą”. Głównym celem zajęć było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, uświadomienie roli książki w życiu człowieka, rozwijanie wyobraźni i zintegrowanie grupy. W trakcie spotkania uczniowie czytali fragmenty książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, która jest obecnie ich lekturą. Zapoznawali się najciekawszymi fragmentami utworu, aktywnie uczestniczyli w zabawach czytelniczych. Pod koniec wszyscy wykonali swojego bohatera jedenastą skarpetkę z opowiadania. Każdy uczeń mógł wykonać również jej portret i za pomocą aplikacji QUIVER zobaczyć skarpetkę w wymiarze 3d. Wieczorek czytelniczy był okazją by przypomnieć  o tym, że książki mają ogromną wartość.

Grafika #0: Wieczorek czytelniczy klasy 2b
 Grafika #1: Wieczorek czytelniczy klasy 2b