WIELKI NUMER 116111

Utworzono: 29-03-2023

W związku z obecnym kryzysem w dostępie do szybkiej opieki specjalistycznej oraz złego stanu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, ogłaszamy konkurs plastyczny pt. „Wielki numer 116111” dla klas VI, VII, VIII.
Celem konkursu jest uświadamianie nastolatków, że w chwilach kryzysu emocjonalnego nie muszą się wstydzić i mogą porozmawiać anonimowo, bezpłatnie z psychologiem o swoich odczuciach, problemach i emocjach. Ważne jest, by dzieci znały ten numer tak jak znają 112, 997,998,999.
Niemoc, apatia, spadek motywacji do działania, pracy, wycofanie z kontaktów koleżeńskich, napięcie, lęk, niekontrolowane wybuchy płaczu lub złości, poczucie braku sensu (trwające dłużej niż 8 tygodni) – to symptomy owego kryzysu, który bez udzielenia fachowej pomocy, będzie się pogłębiał.
Nagrodą główną jest – TABLET. Każdy uczeń, który złoży pracę konkursową do 3.04.2023 r. , na której będzie widniał numer telefonu 116111 oraz treści związane z tematyką, weźmie udział w losowaniu nagrody głównej 5.04.2023 r.
Ponadto klasa, w której weźmie udział największa ilość uczniów otrzyma:

I miejsce

1. Warsztaty wizażu  oraz voucher na zabieg pielęgnacyjny w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym Makijażownia I Zabiegownia w Lęborku.
  2. Trening personalny z osobą towarzyszącą, trening grupowy dla chłopców z trenerem personalnym w Siłowni ACTIVEGYM w Lęborku.

1 . Warsztaty PIZZY w restauracji „TOSCANA” oraz konsumpcja.

1. Lody w restauracji.

Uczeń, którego praca zostanie wyróżniona za walory plastyczne, zostanie nagrodzony słuchawkami bezprzewodowymi.

voucher na zabiegi
numer