Wizyta 0 "b" w Wielkiej Fabryce Elfów

Utworzono: 02-01-2020

W środę 18 grudnia 2019 r. dzieci z grupy 0 „b”  wyruszyły w podróż do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku.  Wycieczka była świetną okazją do tego, aby poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na miejscu na dzieci czekały elfy, które opiekowały się nimi podczas całej wizyty w fabryce oraz oprowadzały po jej zakamarkach.

Wizyta w fabryce rozpoczęła się od udziału w przedstawieniu, podczas którego dowiedzieliśmy się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny i odwołał Święta, ponieważ nie ma ochoty na rozdawanie prezentów.  Aby odczarować Mikołaja,  trzeba wyruszyć w podróż po Wielkiej Fabryce i z pomocą Elfów Przewodników odnaleźć  składniki Eliksiru Świątecznego Nastroju.

W trakcie podróży przedszkolaki odwiedziły między innymi klockolandię, punkty edukacyjne, interaktywne, pozwalające dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście typowo świąteczne  atrakcje,  takie jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, który wręczył każdemu dziecku drobny upominek.

Szczęśliwi, że odczarowaliśmy Mikołaja wróciliśmy do szkoły.

Grafika #0: Wizyta 0 "b" w Wielkiej Fabryce Elfów
 Grafika #1: Wizyta 0 "b" w Wielkiej Fabryce Elfów