Włosi i Hiszpanie prowadzili w naszej szkole zajęcia w języku angielskim

Utworzono: 25-04-2018

Dnia 24.04.2018 już czwarty raz w naszej szkole zawitali wolontariusze z Włoch i Hiszpanii, działający przy stowarzyszeniu EDUQ. Tym razem uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących Unii Europejskiej. Wolontariusze szczególny nacisk położyli na szerokorozumianą różnorodność, zrozumienie, otwartość i jedność. Uczestnicy w ten sposób poznali podstawowe wartości, którymi kieruje się wspólnota krajów europejskich. Co więcej, prowadzący przypomnieli o korzyściach płynących z przynależności Polski do Unii Europejskiej tj. finansowych, turystycznych, edukacyjnych czy zarobkowych.

Zajęcia odbyły się w języku angielskim.

Całość zorganizował nauczyciel języka angielskiego p. Bartosz Stefanowski.

Grafika #0: Włosi i Hiszpanie prowadzili w naszej szkole zajęcia w języku angielskim
 Grafika #1: Włosi i Hiszpanie prowadzili w naszej szkole zajęcia w języku angielskim
 Grafika #2: Włosi i Hiszpanie prowadzili w naszej szkole zajęcia w języku angielskim
 Grafika #3: Włosi i Hiszpanie prowadzili w naszej szkole zajęcia w języku angielskim