Wycieczka grup 0 „A” i 0 „B”

Utworzono: 05-11-2018
Dnia 9 października dwie grupy przedszkolne odwiedziły salę zabaw Loopy’s World w Gdańsku oraz papugarnie w Redzie. Dzieci mogły beztrosko odkrywać świat zabawy. Nasi uczniowie przetestowali wszystkie zabawki, zjeżdżalnie, trampoliny, tunele, labirynty i inne sprzęty. Urządzenia zostały tak zaprojektowane, że nauczyciele mogli bawić się razem z dziećmi. Dzieciaki wspinały się, czołgały, fikały, ślizgały się, podskakiwały na trampolinie, a każdy znalazł tam coś dla siebie. Na miejscu zjedliśmy również posiłek, po czym udaliśmy się w dalszą podróż, czyli do Papugarni.
Wszystkie papugi zachwyciły nas swoimi pięknymi barwami. Ku zdziwieniu dzieci, te wyjątkowe zwierzątka wcale się ich nie bały, nie uciekały, wręcz przeciwnie siadały na głowach, na ramieniu. Dzieci mogły brać je na rączkę, karmić. Dzieci były zachwycone i szczęśliwe, że mogły odwiedzić to niecodzienne miejsce jakim jest papugarnia.