Wycieczka klas 4 i 5 do Teatru Lalki ,,Tęcza” w Słupsku

Utworzono: 20-10-2023

Uczniowie klas 4 i 5 mieli możliwość obejrzenia dziś (17.10.2023r.) przepięknego spektaklu pt. ,,Niekończąca się historia”, który zauroczył wszystkich! Dzięki ponadczasowej treści książki Michaela Ende – przenieśliśmy się do świata 9-letniego Bastiana, który mierzył się ze stratą bliskiej mu osoby. Siła wyobraźni pomogła mu pokonać wszelkie trudności. Dzięki niej stawił czoła przeciwnościom (strachom, niebezpieczeństwom - czyhającym na niego w świecie Fantazjany). Wszyscy dopingowali bohaterowi, a po skończonym spektaklu odbyła się rozmowa z psycholożką teatralną, w której nasi uczniowie chętnie wzięli udział.
Postaraliśmy się ,,uchwycić” te przyjemne chwile na załączonych zdjęciach, obejrzyjcie sami. Wycieczka do teatru to wspaniała i wielka sprawa!

na przekąskach
Michał odkrywa teatr
Michał zabiera głos
jeszcze kilka słów o teatrze