Wygibasy czwartej klasy

Utworzono: 10-04-2024

Ostatnie tygodnie klasy 4b upłynęły pod znakiem edukacji i zabaw, na które składały się wspólne wyjścia, tańce i podchody, a także pierwsza cała noc spędzona w szkole! Utrwalanie wiedzy w praktyce oraz  dzielne  pokonywanie przeszkód  -  pozytywnie nastroiło wszystkich czwartoklasistów i zmobilizowało do dalszych działań.
Wiele jeszcze przed nami, ale  za nami już  tyle fajnych wspomnień! Zobaczcie sami! Tak  wyglądało nasze wyjście do Villi pro Musica na film ,,Za duży na bajki” oraz wycieczka piesza z Lęborka do szkoły - zakończona podchodami i nocowaniem!
Dziękujemy Rodzicom, którzy byli z nami, a także  absolwentom naszej szkoły – Mariannie, Kubie, Sewerynowi i Stasiowi (z byłej klasy 8c)  za pomoc w organizacji wieczornych podchodów wokół szkoły! Pozdrawiamy!

PODCHODY
jak tu spać