Specjalne matematyczne wydanie szkolnej gazetki "Juniormedia"

Utworzono: 07-12-2020

Grupa projektowa z klasy 7c  rozpoczęła swoją przygodę z Juniormedia. Małymi krokami tworzy swoją pierwszą gazetkę szkolną.

JUNIOR MEDIA to edukacyjny projekt dzienników regionalnych Polska Press Grupy skierowany do szkół – uczniów i nauczycieli. Celem projektu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży świata mediów oraz udostępnienie szkołom i placówkom kulturalno-oświatowym narzędzia do tworzenia gazetek.

PLATFORMA JUNIOR MEDIA to prosty internetowy system, który krok po kroku poprowadzi przez proces powstawania gazety. Gazety będą powstawały na szablonach prawdziwych dzienników regionalnych. Dzięki tej nowoczesnej internetowej platformie zrobienie szkolnej gazetki będzie proste jak nigdy.

REDAKCJA tworzona jest przez uczniów i opiekuna, czyli redaktorów i redaktora naczelnego. To właśnie członkowie redakcji tworzą wspólnie gazetki, korzystając z platformy Junior Media.

Grafika #0: Specjalne matematyczne wydanie szkolnej gazetki "Juniormedia"
 Grafika #1: Specjalne matematyczne wydanie szkolnej gazetki "Juniormedia"
 Grafika #2: Specjalne matematyczne wydanie szkolnej gazetki "Juniormedia"