Drużynowe biegi przełajowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Utworzono: 24-04-2023

13.04. 2023r w Lęborku odbyły się Finały Powiatowe XXIV Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego 2022/2023r. w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa zawodników i zawodniczek. Wszyscy fantastycznie się spisali!
I tak: dziewczęta młodsze zajęły 3 miejsce w powiecie, dziewczęta starsze 2 miejsce w powiecie, chłopcy młodsi 1 miejsce w powiecie, chłopcy starsi 2 miejsce w powiecie.
Indywidualnie:
Kornelia Niewęgłowska, Michalina Żmija, Michał Migowski
oraz Konrad Metera wywalczyli indywidualne medale w swoich kategoriach wiekowych.

20.04. 2023r nasza drużyna ruszyła do Gdyni na FINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.
Na listach startowych było po ok.100 uczestników w każdej kategorii wiekowej!
Drużyna chłopców ( Franek Drywa, Jakub Nagórski, Michał Migowski, Mikołaj Stromski, Kuba Kolańczyk, Marcel Dąbrowski) zajęła 10 miejsce.
W biegach indywidualnych najlepiej spisał się Konrad Metera ( 7 miejsce/98).
Michalina Żmija była 35/103 uczestniczki, Kornelia Niewęgłowska zajęła 45 miejsce na 105 uczestniczek.
Trasa była bardzo wymagająca! Cieszy nas zaangażowanie uczestników. Włożyli wiele wysiłku by zająć jak najwyższe noty na mecie.
Gratulujemy Wam wszystkim!

Chłopcy starsi w Gdyni
wyjazd do Gdyni
Konrad Metera w Gdyni