Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Województwa Pomorskiego

Utworzono: 10-10-2021

7.10.2021r. w Lęborku odbyły się Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Województwa Pomorskiego. Reprezentacja naszej szkoły spisała się fantastycznie!
Chłopcy( rocznik 2009 i młodsi) zajęli I miejsce w powiecie i niebawem powalczą w etapie wojewódzkim!
Skład naszej złotej drużyny: Kolańczyk Jakub, Kostka Jakub, Metera Konrad, Migowski Michał, Migowski Tomasz, Serwański Szymon.
Dziewczęta starsze i młodsze uplasowały się na bardzo dobrych, drugich miejscach!!
Skład drużyny dziewcząt młodszych: Chilińska Blanka, Itrich Kinga, Leszkowska Zofia, Michalska Maja, Michałowska Julia, Mielewczyk Kornelia, Niewęgłowska Kornelia, Salzer Julia, Zaręba Maria, Żmija Michalina
Skład drużyny dziewcząt starszych: Filip Justyna, Itrych Aleksandra, Kryger Klaudia, Motas Weronika, Olszewska Małgorzata, Suszko Dorota, Syldatk Maja, Tyczyńska Julia
Chłopcy starsi, po bardzo wyrównanym biegu, również sięgnęli po srebrny medal!
Skład drużyny chłopców:
Baranowski Samuel, Górski Adam, Kostka Oskar, Migowski Marek, Mikołajczyk Maciej, Stromski Patryk, Wesołowski Kacper.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! Spisaliście się na medal(e)!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/iG2HRjQL6DzwKTfG8

drużyna Nowej Wsi Lęborskiej