Grand Prix Lęborka

Utworzono: 09-11-2022

5 listopada, w lasku przy Stadionie Miejskim odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe z okazji Święta Niepodległości, zaliczane do generalnej klasyfikacji "Grand-Prix Lęborka" sezonu 2022/2023. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa biegaczek i biegaczy.
Sobotnie przedpołudnie spędzone aktywnie! Najpierw rozgrzewka a potem bieg - "ile fabryka dała". Bardzo nas cieszy wasze zaangażowanie! Z zawodów na zawody poprawiacie swoje wyniki, walczycie nie tylko z biegaczami z innych szkół, ale również ze stresem i pogodą. Oby tak dalej! Następny bieg- w marcu
Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za dowiezienie dzieci na biegi i za gorący doping!

Wyniki:
2 miejsce ( 2014-2015) Ksawery Skorb
2 miejsce (2008 -2009) Konrad Metera
3 miejsce ( 2014-2015) Witek Pruchniak

Udział wzięli: Agata Baranowska, Anna Metera, Jakub Szadkowski, Hubert Główczewski, Artur Onasz, Olaf Bortacki, Ignacy Badziąg, Jerzy Dębski, Lena Chlebowska, Anna Sech, Zofia Leszkowska, Hanna Jaroń, Agata Płońska, Szymon Główczewski, Tymon Ptaszek, Aleksy Ryjewski, Franciszek Sas, Franciszek Żmija, Magda Wójcik, Michał Migowski, Marcel Dąbrowski, Mikołaj Stromski, Bartosz Batyra, Michalina Żmija, Tomasz Migowski, Jakub Kostka.

dekoracja Konrada
biegi