Grand Prix Lęborka

Utworzono: 02-10-2022

Dnia 24 września br. w lasku przy Stadionie Miejskim odbył się pierwszy z pięciu biegów zaliczany do klasyfikacji generalnej 27. Edycji Indywidualnych Biegów Przełajowych o Puchar Grand Prix Lęborka sezonu 2022/2023. Naszą szkołę reprezentowała bardzo liczna drużyna uczniów. Byli zarówno najmłodsi pierwszoklasiści, jak i biegacze z klas najstarszych. Możemy się poszczycić zarówno miejscami na podium, jak i bardzo dobrą postawą tych, którym tym razem nie udało się być w pierwszej trójce. Bardzo nas cieszy wola walki naszych uczniów, ich zaangażowanie i motywacja. Dziękujemy również rodzicom za dowiezienie naszych zawodników do Lęborka. Miejsca na podium zajęli:

Anna Metera ( rocznik 2015-14) miejsce III

Ksawery Skorb rocznik 2015-14- miejsce

Witek Pruchniak 2015-2014 miejsce III

Michał Migowsk 2010-2011 miejsce III

Konrad Metera 2009-2008 miejsce II

Michalina Żmija, Marcel Dąbrowski, Jakub Szadkowski zajęli miejsca IV

Wszyscy nasi reprezentanci to ( od najmłodszych do najstarszych):

Anna Metera, Agata Baranowska, Hanna Dąbrowska, Liliana Dawid, Zuzanna Gudzio, Ksawery Skorb, Witek Pruchniak, Jakub Szadkowski, Hubert Główczewski, Filip Smentoch, Artur Onasz, Jerzy Dębski, Ignacy Badziąg, Franek MIliński, Dawid Dąbrowski, Jan Jaroń, Zosia Leszkowska, Lena Chlebowska, Hanna Jaroń, Oliwia Jóskowska, Liliana Świerczyńska, Mikołaj Dziembowski, Szymon Główczewski, Aleksy Ryjewski, Franciszek Sas, Franciszek Żmija, Kornelia Niewęgłowska, Agnieszka Baranowska, Lena Majorczyk, Michał Migowski, Marcel Dąbrowski, Bartosz Batyra, Mikołaj Stromski, Aleksander Majorczyk, Michalina Żmija, Konrad Metera

zdjęcie z panem Adamem
Michał Migowski